Правила внутрішнього етикету для клієнтів Салону тайського масажу «Budsaba»

 

   Шановні клієнти! Ми раді, що Ви вибрали наш салон! Ми цінуємо Ваш час, поважаємо Вашу думку про нашу роботу і пишаємося Вашим довірою.

   Для того щоб перебування в нашому салоні принесло Вам максимальне задоволення, будь ласка, ознайомтеся з правилами етикету нашого салону:

 

- Графік роботи салону "Budsaba" з 10:00 до 22:00 без вихідних і перерви на обід.

 

- Бронювання часу для проходження процедур відбувається безпосередньо у адміністраторів салону, або за попереднім записом за контактними телефонами салону: 096-288-99-88, 095-656-99-88, 093-487-99-88, або по електронній пошті info @ budsaba.com.ua. При здійсненні попереднього запису Ви можете вибрати майстра. Свої переваги з цього питання необхідно позначити адміністратору салону при бронюванні часу.

 

- Адміністрація салону проявляє максимум поваги до Вас і піклується про Ваше своєчасному візит на майбутню процедуру. Для цього напередодні візиту в вечірні години або безпосередньо в день візиту в ранкові години адміністратори салону підтверджують Ваш візит телефонним дзвінком на залишений Вами контактний номер телефону.

 

- У разі неможливості з якихось причин Вашої відповіді на наш дзвінок, Адміністрація салону просить Вас передзвонити адміністраторам салону для підтвердження Вашої записи і візиту.

 

- Якщо з якихось причин Ви не можете відвідати наш салон в заброньоване час, Адміністрація салону просить скасовувати або змінювати час Вашого візиту безпосередньо в день процедури не менш ніж за 3 години, а попередній запис не менше ніж за 24 години.

 

- В разі неодноразових та несвоєчасних відмов від заброньованого часу на послуги, Адміністрація салону залишає за собою право відмовити в попередньому бронюванні послуг.

 

- Приходити на процедури ми просимо Вас своєчасно.

Якщо Вам зручніше прийти в салон заздалегідь (за 10-20 хвилин), ми запропонуємо Вам провести цей час за чашкою чаю і ознайомитися з косметичною продукцією і акціями салону.

Якщо, навпаки, Вас затримують справи більш ніж на 15 хвилин, Адміністрація салону просить Вас з розуміння поставитися до того факту, що процедура не може бути надана Вам в повному обсязі.

 

- У нашому салоні Ви можете отримати консультацію у фахівців з питань, що стосуються Вашого стану і подальших процедур.

 

- Якщо Ви є учасником акцій салону або інших бонусних карт, що дають право на знижки, просимо цю інформацію доводити до адміністраторів заздалегідь, під час запису на послугу і безпосередньо перед процедурою. Для отримання бонусів / знижки, Вам необхідно обов'язково пред'явити дисконтну карту, або інші документи, що підтверджують ваше участь в акції або право на отримання бонусів / знижок.

 

- Оплата за обслуговування в салоні проводитися до проходження процедур, готівковим і безготівковим розрахунком. Якщо з якоїсь причини Вам не сподобався масаж або не підійшов, повідомте про це адміністратора протягом перших 15 хвилин масажу, і адміністратор оформить Вам грошовий возрат. Так само просимо звернути Вашу увагу, на те, що грошового поверненню не підлягають подарункові сертифікати, абонементи і акції масажі, так само вони мають обмеження по кількості обслуговувань в день.

 

- Масаж і СПА-процедури не рекомендується при: онкології, астмі, варикозному розширенні вен, під час гострих форм хвороб, недавно перенесені травми і операції, вагітності, шкірних захворюваннях, серцевих захворюваннях, наявність протезів, порушенні кров'яного тиску. Важливу інформацію про Ваше здоров'я, обов'язково повідомте Адміністрації перед процедурою.

 

- Для підтримки комфортної обстановки під час процедур не вітаються гучні розмови і не рекомендується використання мобільних телефонів, якщо такої можливості немає, встановіть, будь ласка, дзвінок на Вашому мобільному в беззвучний режим.

 

- Все аспекти, супутні Вашої процедурі, можуть бути змінені за Вашим бажанням: світло, музика (або її відсутність), температура в кабінеті.

 

- Майстер буде вдячний Вам, якщо Ви дасте йому знати про Ваших відчуттях, думках з приводу процедури. Якщо Вас щось не задовольняє, Ви відчуваєте дискомфорт, скажіть йому про це.

 

- Будьте щирі з майстром і адміністратором, так як вони дійсно хочуть знати, чи отримали Ви те, чого очікували.

 

- Делікатно ділите спільний простір нашого салону з іншими Клієнтами.

 

- Куріння в нашому салоні категорично ЗАБОРОНЕНО.

 

- Клієнтам знаходяться в стані алкогольного сп'яніння, в надання послуг салону буде відмовлено.

 

- "Чайові", винагороди майстрам салону залишаються на Ваше особисте розсуд.

 

- Наш салон не надає послуг сексуального та еротичного характеру, при подібній спроби, майстер в праві перервати процедуру і відмовити в її продовженні, Адміністрація салону залишає за собою права в майбутньому відмовити в наданні послуг таким особам. Дані вчинки жорстко регламентовані Українським законодавством і припускають несення певної відповідальності.

 

 

Сподіваємося на розуміння і дотримання правил внутрішнього етикету салону. Приємного вам відпочинку!

 

Адміністрація

 

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Форма отправлена.

Залиште Ваш відгук про наші салони